Home › Podhale na żywo

Podhale na żywo

Więcej…
Od kilku sezonów jest bardzo chętnie obieranym kierunkiem turystycznych wypraw oraz kuszącym celem dla tych, którzy stawiają na aktywny wypoczynek. Podhale to unikalna kraina, na terenie której czekają na gości wspaniałe atrakcje. Rewelacyjnie rozwinięta baza noclegowa staje się kolejnym walorem tej części kraju. Efekt? Turystyka rozwija się tutaj bardzo szybko.

Co koniecznie trzeba zwiedzić w trakcie wycieczki po tej części kraju? Na jakie atrakcje warto zwrócić wyjątkową uwagę? Podhale to głównie wspaniałe krajobrazy.

W tutejszej scenerii główne miejsce zajmują malownicze górskie pasma a także niezwykle malownicza dolina Dunajca. A jakie miasta trzeba tu odwiedzić? Jednym z ciekawszych ośrodków turystycznych w tej części kraju jest Nowy Targ. Doskonała baza noclegowa oraz bardzo dobre połączenia to najważniejsze sprawy, które docenili zaglądający tutaj goście. Dla wielu z nich to miasto jest rewelacyjnym punktem początkowym dla niejednej wycieczki po okolicy. Podhale przyciąga też tak znanym miejscem, jak Zakopane.

Zimowa stolica Polski to ciekawe zabytki architektury a także pobliskie Tatry.

Wycieczki po nich każdemu turyście dostarczą wielu emocji. Podhale to również ciekawa oferta dla mniej aktywnych gości. Atrakcyjnym celem wycieczki będzie Gubałówka, wielką popularnością cieszą się też wycieczki objazdowe po najbardziej interesujących miejscowościach Podhala. Dębno Podhalańskie czy Łopuszna - to wybrane miejscowości, które przyciągają turystów cennymi zabytkami. Podhale to wyjątkowe atrakcje o charakterze przyrodniczym i piękne pejzaże. To również wyjątkowe skarby sztuki góralskiej, z którymi z pewnością warto się zapoznać podczas poznawania tej wspaniałej krainy..
Źródło: Pakowarki próżniowe dwukomorowe używane